بسته بندی

هر آنچه را لازم دارید از تجارت قیر ایران بخواهید...

بسته بندی


واحد بشکه سازی شرکت تجارت قیر ایران برای تولید بشکه های 150 و 182 کیلوگرمی قیر در سوله ای به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و در مجاورت واحد قیرسازی این شرکت احداث گردیده است. این واحد دارای یک خط تولید به ظرفیت ۲۵۰۰ بشکه در روز می باشد و بشکه های تولیدی پس از تست نشتی و رنگ آمیزی به محوطه ذخیره سازی منتقل می گردند. عملیات مظروف سازی قیر در بشکه های تولیدی واحد بشکه پرکنی توسط سه بازوی متحرک و در زمینی به مساحت 3۰۰۰ متر مربع صورت می پذیرد. قیر تولیدی در واحد قیرسازی که در مخازن اصلی ذخیره گردیده است به چند مخزن میانی در مجاورت بازوهای بارگیری منتقل واز طریق بازوهای بارگیری برای پر کردن بشکه ها استفاده می گردد.
بشکه : شکه فولادی (با مقیاس از 150 تا 182 کیلوگرم): بشکه فلزی فولادی به طور گسترده ای به عنوان روش اصلی بسته بندی قیر استفاده می شود. بشکه فلزی قیر رایج ترین نوع بسته بندی در طول 15-20 سال گذشته بوده است.


جامبوبگ: جامبوبگ برای بسته بندی و صادرات قیر مزایای خاصی دارد. برخی از این مزایا را میتواند هزینه پایین بسته بندی، وزن سبک بسته ها( کیلوگرمی300و500کیلوگرمی و1تنی)، سهولت حمل و نقل کیسه ها ذکر کرد

می توانید سفارش خود را به راحتی ارسال نمایید... سفارش

صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات تماس با ما سفارش
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به شرکت تجارت قیر ایران
طراحی و برنامه نویسی : طراحی وب پدیده